Trampolína EXIT InTerra Ground Level 214 x 366 cm - šedá

Doprava zdarma
Kód produktu: 10.26.12.00 Kód výrobce: 8719743250765 Kód dodavatele: 8719743250765
14 290 Kč
11 809,92 Kč bez DPH
ks

Obdélník v rozměru: 214 x 366 cm

Nová řada holandských trampolín InTerra GL se představila skvělým designem po vzoru nejvyšší řady Supreme GL, který se velmi osvědčil. Oproti nejvyšší řadě je osazena slabším ochranným límcem a kratšími pružinami, které i tak zajistí kvalitní vysoký skok a měkký odraz

Zobraz detailní popis

Detailní popis

Nová řada holandských trampolín InTerra GL se představila skvělým designem po vzoru nejvyšší řady Supreme GL, který se velmi osvědčil. Oproti nejvyšší řadě je osazena slabším ochranným límcem a kratšími pružinami, které i tak zajistí kvalitní vysoký skok a měkký odraz. Trampolíny Exit Ground Level (úplně zapuštěné v zemi) mají speciální AVS ventilační systém, který umožňuje odvod vzduchu z pod trampolíny ven. Ostatní zapuštěné trampolíny jsou cca 20cm nad zem a po obvodu mají ventilační systém, kudy se vzduch odvádí. Všechny trampolíny zapuštěné do země musejí mít odvod vzduchu z pod trampolíny, jinak jsou dá se říct nefunkční. 
Samozřejmě i řada InTerra Ground Level má bezpečnostní systém FPS, který zaručuje, že skákající nemá přístup k pružinám a je tak eliminováno zranění o pružiny.

Instalace trampolíny není náročná, instaluje se do stávající země, nesmí se instalovat do čerstvé, načechrané navážky zeminy, která není "sedlá". Nic se nebetonuje apod, pouze se usadí na zem. Trampolína se usazuje do 17 cm vykopaného schodu a 15 cm širokého po celém obvodu, na který se trampolína "posadí". Poté se kope hlavní výkop, který je uprostřed hluboký 100 cm a postupně stoupá ve tvaru radiusu až ke schodu pro usazení. Pro usazení ochranného límce pružin stačí odstranit travnaté drny.
Tip pro  instalaci: Vykopat 17 cm hluboký výkop po celém obvodu, do kterého se trampolína usadí, tak dostanete finální podobu. Po té trampolínu vyndat a vykopat hlavní výkop 100 cm uprostřed hluboký s menším průměrem. Rozměry všech výkopů jsou v obrázcích produktu. Základní pravidlo je kopat méně a zvětšovat, jestliže výkop bude v nějakých částech větší, zemina už nejde vrátit v původním pevné skupenství.Tak aby udržela trampolínu.

FPS ( Foot Protection System ) systém zajistí, že skákající nemá přístup k pružinám a je tak eliminováno zranění. Nainstalovaná síťka mezi ochranným límcem pružin a skákací plachtou je u trampolín Exit v dnešní době samozřejmostí.

AVS ( Air Ventilation System ) systém, který je nutný pro trampolíny zabudované do země, díky kterému je odváděn vzduch z pod trampolíny a je tak zajištěno pohodlné skákání. Bez tohoto systém není možno trampolínu využívat pořádně a je tak skákání velmi znepříjemněno, například tvrdým doskokem apod.

Průměr rámu
214 x 366 cm /7x12ft/
Průměr skákací plochy
154 x 306 cm
Výška rámu
v zemi 18 cm
Výška trampolíny s rámem
0 cm
Váha
87 kg
Nosnost jednoho skákajícího
120 kg
Maximální zatížení
600 kg
Ochrana proti pružinám
bezpečnostní systém proti pádu do pružin
Certifikace
TÜV, EN -71
Kvalita skoku
4/5 výborný
Počet pružin
76 kónických
Rozměr pružin
délka 177 mm, šířka 32 mm, tloušťka 3,5 mm
Materiál rámu
Galvanizovaná ocel pokryta práškovou barvou
Materiál ochranného límce
PVC/PE/EPE
Rozměr ochranného límce
tloušťka výplně 2 cm, šířka 35 cm
Stojné nohy
8
Spojovací materiál rámu
šrouby a matice
Rozměry balení
54x143x13 cm, 53x159x26 cm

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*