Šlapací kára Jeep® Revolution pedal go-kart XXL E-BFR-3

Doprava zdarma Novinka
Kód produktu: 07.41.06.00 Kód výrobce: 8715839076295 Kód dodavatele: 8715839076295 Výrobce: BERG Toys
66 890 Kč
55 280,99 Kč bez DPH
do 4 týdnů
ks

Speciální šlapací kára holandského výrobce BERG na XXL rámu s elektropohonem a převodovkou E-BFR3.

Zobraz detailní popis

Detailní popis

Od této chvíle si můžete poradit s jakýmkoli terénem, protože Jeep Revolution pedálová motokára vás nikdy nezklame! Tato robustní motokára má opravdové terenní pneumatiky. V kombinaci s kyvnou nápravou máte zaručenou přilnavost na každém nerovném terénu. Díky nastavitelnému sedadlu, se můžou svést i vaši rodiče (pokud jim to dovolíte). S nastavitelnou tyčí řízení můžete seřídit kola pro dokonalé vyrovnání. BERG také nabízí k dokoupení rezervní kolo, které upevníte na zadní část kárky tak, jako to má opravdový Jeep.

Nyní zcela nově s pohonem E-BFR-3! S tímto pohonem budete neporazitelní ve zdolávání jakéhokoli terénu. Tato kárka má integrovaný elektomotor s odnímatelnou baterií umístěný ve středu kárky. Při jízdě v optimálnich podmínkách (na rovince) si lze jízdu užít 6-8 hodin na jedno nabití. Odnímatelnou baterii lze nabíjet zvlášť v pohodlí domova. Čím větší sílu šlapání použijete, tím větší je pomoc motoru. Tento model je vybavený převodovkou se 3 rychlostními stupni. Tím svému uživateli zajišťuje skutečně velké jízdní pohodlí. Na rovince lze kárku rozjet do větší rychlosti až 25 km/h. Do kopce si pomůžete přehozením na nižší rychlost. Přehazovačka je umístěna na jedné straně sedačky, pohodlně v dosahu ruky. Na stejné straně je umístěna také páková brzda

K dispozici jsou 4 úrovně nastavení elektromotoru: ECO, TOUR, SPORT a TURBO

Barevná varianta: Jeep® Revolution

Základní vlastnosti: ocelový páteřový rám s výkyvnou nápravou, nafukovací odolné pneumatiky, kvalitní plastové díly, ruční brzda pomocí páky, převod řetezem.

Rám XXL má dvě další polohy v nastavení sedačky. Místo 6 jich je 8. Tím je zajištěno, že vyšší lidé můžou sedět lépe a pohodlněji.

Produktový katalog ke stažení zde.

Záruční podmínky zde.

 

Specifikační body

Rozměry: 168x81x86cm

Hmotnost: 58kg

Nosnost: 100kg

Motor: 250W s akumulátorem 24V, 240Wh

Doba nabíjení: cca 6 hodin

Věk: 6+

Technické parametry

Rozpětí výšky řidiče
Výška řidiče I) 125-210 cm
Max. váha řidiče
Váha řidiče F) do 100 kg
Typ převodovky
Typ převodovky E-pohon BFR-3
Způsob využití
Způsob využití šlapacích kárek soukromé použití

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*