Trampolína Berg Grand Champion zelená 520 x 345 cm s ochrannou sítí Deluxe

Doprava zdarma Výprodej
Kód produktu: 30.35.75.70 Kód výrobce: 8715839067439 Kód dodavatele: 8715839067439
32 370 Kč
26 752 Kč bez DPH
Doručení na objednávku 7 dní
Ks

Největší trampolína na trhu od holandského výrobce BERG. Gran Champion je šampionkou mezi trampolínami. Má krásný design, vysce kvalitní provedení vč. ochranné sítě. Ohromný rozměr - tvar ovalu - 5,20 x 3,45 m

Zelená barva límce

Zobraz detailní popis

Detailní popis

Trampolína Berg Grand Champion

Trampolíny jsou neodolatelné. Jejich výhodou je rovněž to, že si na nich udržujete kondici, trénujete obratnost a rovnováhu.

Tato trampolína je z řady Champion, vysoce kvalitní a odolná trampolína s cohrannou sítí.

Zelená barva ochranného límce, galvanizované rámy vně i uvnitř , pružiny mají tvar dvojitého kuželu, pružné skákací plátno propouští vodu.

Ochranná síť je vyrobena z pozinkované oceli a je odolná vůči korozi. Zajišťuje jednoduché a bezpečné zacházení. Pro optimální ochranu jsou všechny tyče opatřeny pěnovými návleky. Síť je optimálně silná a bezpečná, zároveň poskytuje dobrý výhled.

Pružiny TwinSpring Gold Pružiny TwinSpring Gold jsou použity u trampolín řady Champion, EazyFit, Grand Champion a Elite+.

Kvalita: vysoký počet silných pružin (o 30% pružin více ve srovnání se standardními trampolínami!) se díky novému postupu nasazuje při montáži mnohem snadněji (červené oko pružiny na červenou značku na rámu). Pružiny jsou navíc opatřeny velmi odolným zinkováním, které zajišťuje vynikající antikorozní vlastnosti.

Bezpečnost: speciální, dlouhé pružiny jsou velmi pevně a úzce vinuty. Tímto je zamezeno nepříjemnému a bolestivému skřípnutí prstu nebo kůže.

Komfort skákání: nový systém šikmého upevnění pružin vytváří velkou elastickou plochu, která poskytuje vynikající odrazové vlastnosti a zvyšuje celkový komfort skákání.

Rozměry trampolíny: 520 x 345 cm

Výška: 95 cm

Ochranný límec: šířka 39 cm, výška 3 cm

Počet pružin: 144

Nosnost: 120 kg , testováno na 600 kg

Rozměry ochranné sítě:

Výška: 180 cm

Video o této kvalitní trampolíně shlédněte zde: https://youtu.be/RE5n_2sEm0I

https://youtu.be/kbiBuZV5agE

Technické parametry

Tvar
Ovál
Velikost
Průměr trampolíny 520 cm
Typ
Regular+ochranná síť

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*