Cedrový domeček Beach 300 Červený

  • Kód produktu: 50311300
  • Dostupnost: 1 týden
  • Záruka: 2 roky
  • Cena bez DPH:
  • 11 066,- Kč
  • Cena včetně DPH:
  • 13 390,- Kč
Sdílet:


Popis:

Které dítě by nechtělo mít svůj vlastní domeček na hraní? Nějaké super místo na hraní společně se svým malým bráškou, malou sestřičkou, kamarádem nebo kamarádkou?

 

EXIT Beach 300 je domeček na stojnách, který má opravdovou verandu a malou skluzavkou lze sjet zase dolů.. Bude pro vaše děti skvělým místem na hraní. Pro děti od 3 let!

 

Domečky jsou ze suchého cedrového dřeva. Je to zvláštní dřevina, protože již od přírody odolává povětrnostním vlivům, vlhkosti a také trouchnivění. Cedrové dřevo není ošetřeno nezdravými chemikáliemi, jako je to často u např. borovicového nebo smrkového dřeva. Cedrové dřevo je také šetrné k životnímu prostředí a bezpečné pro děti. Stavební prvky jsou již nabarveny vodoodpudivým mořidlem. Domečky odpovídají aktuelním bezpečnostním požadavkům (EN-71), a tak je zajištěno bezpečné potěšení ze hry. Navíc tato dřevina není ošetřena nezdravými chemikáliemi a má tu příjemnou vlastnost, že se nerozpadá.

 

Domečky jsou sestaveny z předmontovaných stavebních prvků, dokonce i okna a dveře jsou předmontovaná. Tedy opravdový předvyrobený systém. Stavební prvky jsou pro Vás již předvrtané, a tak je domeček možné v mžiku sestavit.

 

 

Technická specifikace:

Rozměry domečku: 240 x 166 x 187 cm

Rozměry balení: střecha 130.5 x 72.5 x 9.5 cm, stěny 130.5 x 99 x 17.5 cm, podstavec 195.5 x 55 x 13 cm, skluzavka 120 x 38 cm.

Hmotnost brutto 64.3 kg, netto 63 kg.

 

Domečky se montují dle podrobných návodů. Součástí jsou šrouby a veškeré doplňky potřebné k montáži.Montáž je velmi jednoduchá, protože domeček je montovaný s velkých sesazených dílů, střecha, bočnice, podlaha a pod.. Domečky nádherně voní, i dlouho po montáži na zahradě.

 

Cedrové dřevo je vysoce kvalitní voňavé dřevo s velkou tolerancí k výkyvům teplot.

Umístěte na suché, rovné místo, aby dřevo nehnilo a domeček mohl rovně stát.

 

Záruka 2 roky.

 

Lze objednat montáž.

 

Video zde: https://www.youtube.com/watch?v=aO1t8-BgUoU

Rozměry a hmotnost:

Rozměry:240 x 190 x 170 cm
Hmotnost:66 kg