Trampolína EXIT Supreme 366 cm komplet

  • Kód produktu: 10711200
  • Dostupnost: 1 týden
  • Záruka: 2 roky
  • Cena bez DPH:
  • 17 347,- Kč
  • Cena včetně DPH:
  • 20 990,- Kč
Sdílet:


Popis:

Trampolína EXIT v nejvyšší kvalitní řadě Supreme - rozměr 366 cm

 

Trampolíny Exit Supreme patří k absolutní špičce ohledně kvality.

 

Zábava na trampolíně je zaručna po mnoho let. Rám trampolíny je pozinkovaný a ošetřený práškovou barvou, ochranný límec pružin je z vysoce kvalitního materiálu, což zaručuje trampolíně dlouhou životnost a dodává luxusní vzhled.

Ochranný límec trampolíny je 44cm široký, bezpečnost je zaručena tloušťkou límce 30mm, celý límec je z vysoce kvalitního PVC materiálu o tloušťce 0,74mm. Tento materiál je odolný vůči UV záření.

Konstrukce je zhotovena z pozinkovaného materiálu pokrytého černou práškovou barvou, rez nemá žádnou šanci. Extra zabezpeční je poskytováno díky šroubovým spojům v rámu. To udržuje rám trampolíny bezpečně upevněný, kdyby byla přesunuta. 

Skákací matraci byla věnována velká pozornost při výrobě, je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu světoznámé značky Ten Cate. Je velmi prodyšná, což je důležité hlavně pro variantu trampolín do země.

Dvojité kuželové pružiny s délkou 216 mm zajišťují optimální skákání a vysoký komfort. Vyšší skok a měkčí přistání.

Bezpečnost je zajištěna speciálním systémem, který zamezí, aby se skákající dostal k pružinám. A samozřejmě ochrannou sítí, vybavenou tunelovým vchodem, podle nejnovějších certifikací. Takže žádné utrhané zipy, ale bezpečný tunelový vchod.

Trampolína je standartně vybavena žebříkem a odkládacím prvek na obuv. Možno doukoupit spodní ochrannou síť, plachtu pro zazimování a kotvící sadu.

 

Parametry:

 

Průměr rámu:  cm

Průměr skákací plochy: 278 cm

Váha: 93 kg

Nosnost: 120 kg

Počet pružin: 72 

 

Poskytujeme 100% servis, v případě zájmu trampolínu přivezeme a postavíme.

Rozměry a hmotnost:

Hmotnost:93 kg

Ostatní parametry:

Věk:3+
Průměr:366 cm
Výška:85 cm
Nosnost:120 kg