Přízemní trampolína Berg Favorit 3,8 m

  • Kód produktu: 35124702
  • Dostupnost: 1 týden
  • Záruka: 2 roky
  • Cena bez DPH:
  • 8 182,- Kč
  • Cena včetně DPH:
  • 9 900,- Kč
Sdílet:


Popis:

Přízemní trampolíny, neboli trampolíny, které nestojí na zahradě, ale kopírují jejich povrch. Jsou zabudované do země, neruší zahradu a plní naprosto dokonalou fuknci aktivního odpočinku.

 

Přízemní trampolíny Berg Champion jsou vysoce kvalitní holandské trampolíny, vyrobené z pevné oceli. Kostra trampolíny je složená z několika dílů, které jsou téměř nezničitelné. Skákací plátn je vyráběno v USA, dle nejmodernějších výzkumů textilních vláken.

Pružiny jsou ocelové, speciálně trvzené, galvanizované.

Ochranný lem na pružiny je vlemi poevný, odolný a dostatečně prošívaný, aby vydržel i několik let používání.

 

Trampolíny Inground zabudujete jednoduchým způsobem do země a můžete hned používat. Součástí trampolín jsou kompletní sady pro montáž. Postačí Vám jenom šikovné ruce a rýč s lopatou.

 

Podrobný návod, jak zabudovat trampolínu naleznete zde:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZvjWlUhM2Zs

 

Trampolína je dodávána ve dvou baleních, montáž lze doobjednat dle telefonické domluvy.

 

Trampolíny Berg InGround  nabízejí jedinečné a patentované řešení pro ty lidi, kteří chtějí instalovat jejich trampolínu maximálně diskrétně, jak je to jen možné. Berg InGround trampolína je v Evropě první a jediná trampolína, která byla postavena především pro uložení do země. Bezpečným, elegantním a velmi jednoduchým způsobem můžete instalovat trampolínu na Vaši zahradu. Takto nenápadná trampolína poskytuje ohromné množství zábavy, aniž by rušila vzhled vaší zahrady.Jedinečná konstrukce rámu: horní příčka stojí na nízkých nohách, které jsou pevně zakotveny k zemi. Možnost dokoupení horní ochranné sítě a ochranné krycí plachty.

 

Parametry

 

rozměry: 380 x 20 cm

 

ochranný límec: šířka 36 cm x výška 2cm

 

hmotnost: 65 kg

 

nosnost: 120kg

Rozměry a hmotnost:

Rozměry:380 x 20 x 10 cm
Hmotnost:65

Ostatní parametry:

Věk:od 1 do 99 let
Průměr:380 cm
Výška:20 cm
Nosnost:120 kg