Trampolíny

 

Trampolíny

 

I v České Republice, stejně jako na celém světě, se stali domácí trampolíny oblíbenou součástí chat, chalup a rekreakčích zahrad. Skákání je pro děti velmi zdravé, podporuje správný růst kostí a je dobrým posilovacím prostředkem, nejen pro děti. S trampolínou si děti užijí spousty legrace a vy rodiče budete více klidu pro práce na zahradě, či odpočínek.

 

V naší nabídce najdete zejména HOLANDSKÉ a ANGLICKÉ trampolíny. Jejich cena je vyšší než uvidíte v Hornbachu a nebo Makru. Kvalita je ovšem nesrovnatelně vyšší.

 

Naše trampolíny kladou důraz na dlouhodobé a bezpečné užívání. Jsou konstruované tak, aby ochránili skákající děti a poskytli jim maximální radost z pohybu.

 

Trampolíny mají zakryté pružinové systému. Skákací plocha je umístěna uvnitř trampolíny, límec se nachází vždy vně skákacího prostoru - proto se Vám neponičí ani po několika sezónách a dětem se nestane, že nechají nožičku mezi pružinami.

 

Naše trampolíny mají vysoký počet galvanizovaných pružin, skákání je lehké, měkké a příjemné. Všechny naše trampolíny ochraňují bezpečnostní sítě. Některé se prodávají jako sada, u jiných si síť můžete vybrat dle svého vkusu.

 

Novinkou na trhu jsou trampolíny zabudované do země. Neruší ráz zahrady a lze je také ochránit sítí.

 

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné trampolíny. Je možnost objednat také montáž a výkopové práce.

 

A nyní.... už Vám přejeme, abyste si u nás vybrali a Vy i vaše děti byly maxinálně spokojeni.