Kontaktní informace

 

Provozovatel:
 
 
RENÁTA SCHUSTEROVÁ
 
Sídlo společnosti: KBEL 187, BENÁTKY NAD JIZEROU, 29471
Kontakty:
 
GSM: 722 922 266
 
emaily:
info@bergteam.cz
obchod@bergteam.cz
 
IČ:    71038884
DIČ:  CZ7862290194

 
Bankovní spojení:
 

číslo účtu:

CZK v České republice:           2000743364/2010        FIO BANKA

 

Lze platit také v EURO bez dalších poplatků.

 

 

 

O stránkách Bergteam.cz

 

 

 

Zde na stránkách Bergteamu můžete vybírat vše, co patří k aktivnímu rodinnému odpočinku. Nabízíme originální šlapací káry od kvalitního výrobce v Holandsku, netradiční a vysoce kvalitní trampolíny a nebo zahradní dřevěné domečky. Vše proto, abyste vyplnili volný čas aktivní zábavou.

 

 

 

Jako přímý dovozce Vám zaručujeme vysokou kvalitu dodávaného zboží, plnohodnotný servis a prodej jakýchkoliv náhradních dílů.

 

 

 

Pokud byste si netroufli na složení některého v našich produktů - požádejte si a my pro Vás vymyslíme vhodné řešení. Můžeme Vám dodat kompletně složenou a zkontrolovanou - namazanou káru a nebo Vám zajistíme spolu s našimi partnery montáž přímo u vás doma na zahradě.

 

 

 

Proč nakupovat právě u nás?

 

Mnoho položek držíme skladem. Máme spolehlivé dopravce a snažíme se pro Vás vytvořit ty nejzajímavější ceny. U nás získáte skutečný servis - od objednání položky, po doručení a návody k úžívání, včetně servisu a dodání náhradních dílů.

 

 

 

Kdo u nás může nakupovat?

 

Naše nabídka je určena nejen Vám, zákazníkům z domácího prostředí, ale také firmám, které provozují hotely, kempy a sportovní zařízení. Našimi klienty jsou také školy a školky a obecní úřady. Nabídka našich produktů je z velké části určena pro veřejný sektor. Naše výrobky obsahují bezpečnostní certifikáty, pro veřejné úžívání.

 

 

 

Jaké výrobky nabízíme?

 

Kvalitní a originální šlapací káry Berg a Dino. Tyto kárky mají pohon podobný jako na kole. káru rozhýbete pomocí své vlastní síly - šlapaním. Dodáváme různé tvary a velikosti pro děti od 3 let, až po velké stroje určené dospělým s váhovým limitem 150 kg. Káry mají nafukovací kola, volnoběžky a nebo přehazovačky pro lepší jízdu. Všechny typy lze nastavit jak výškou volantu, tak i umístěním sedačky. Kola jsou s duší, lze vyměnit v případě potřeby. Rámy jsou ocelové.

 

 

 

Netradiční a vysoce kvalitní trampolíny Berg, Etan a Exit. Trampolíny, které nabízíme nejsou levné, nejsou vyráběny v Číně a podle toho Vám také nabídnou luxusní pocit ze skákání, naprostou bezúdržbovost a také kvalitu provedení. Ta se projeví dlouhodobým a bezstarostným používáním. Vybrat si můžete tramplíny kulaté, hranaté, oválné. Naší specialitou jsou trampolíny, které se zapouští do země. Nebudou rušit ráz vaší zahrady. Novinkou jsou také trampolíny určené veřejnému sektoru s potřebnými atesty.

 

 

 

Dřevěné zahradní domečky a hrací centra jsou nabízeny v různých velikostech, tvarech a možnostech. Jsou určené především na soukromé zahrady. Mají potřebné atesty. Dřevěná hrací centra jsou velmi oblíbené, zejména v poslední době. Jsou z přírodních materiálů, pěkně se vyjímají na přírodních zahradách a jsou v podstatě bezúdržbové. Pro děti bezpečné a pro Vás líbivé. Dodávány jsou vždy k následné montáži, včetně všeho potřebného příslušentství. Stačí pouze vlastní nářadí a šikovné ruce. O nic více se nemusíte starat. Domečky je nutné vždy stavět na světlá, rovná a suchá místa. Při dodržení správného postupu a výběru místa Vám domečky vydrží celou věčnost. V rámci našeho servisu nabízíme montáže.

 

 

 

Ke kvalitnímu odpočinku patří také rekreační sporty, do naší nabídky jsme zařadili dětská odstrkovadla, dětské šlapací traktory, dětská kola a koloběžky, kolečkové brusle a další. Naleznete u nás ale také Fotbalové branky, basketbalové koše, stolní fotbálky, dětská pískoviště a sportovní potřeby pro malé i velké.

 

 

 

Bezpečnost na 1. místě

 

Na prvním místě je pro nás bezpečnost vašich dětí. Proto prodáváme pouze ověřené, kvalitní výrobky. Snažíme se minimalizovat prodej čísnkého sortimentu, zaměřujeme se především na kvalitní evropskou výrobu. Všechny naše výrobky mají bezpečnostní certifikáty, některé mají také certifikáty pro veřejné užívání. Vždy Vám budeme nápomocni pro správnou montáž a užívání našich výrobků.

 

 

 

Poradna

 

Velmi rádi Vám poradíme s vhodným výběrem šlapací káry a nebo trampolíny, či zahradního domečku. Pomůžeme Vám vybrat správné místo a dodáme české manuály pro montáže. Pokud byste si sami netroufli, zajistíme pro Vás montáž, buď v rámci našich kolegů a nebo v rámci místní firmy. Neváhejte se na nás obrátit.

 

 

 

Showroom:

 

Kárky Vám rádi předvedeme v akci. Zajezdit si můžete v Benátky nad Jizerou - dětské hřiště u Billa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naši partneři se zabývají pořádáním závodů šlapacích aut, více informací nalezenete na www.zavodyslapacichaut.cz